Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat
BiggYoga ile Yaza Hazırlanın!

BiggYoga ile Yaza Hazırlanın!

İlkbaharın gelmesi ile birlikte yaz hazırlıkları, forma girme çabaları ve diyetler tam hız başlamışken bu aktiviteleri yogaya, pilatese ve diğer spor türlerine uygun BiggYoga spor kıyafetleri ve aksesuarları ile tamamlamaya ne dersiniz? Yoga felsefesinin dinginliğinden ve dengesinden ilham alınarak tasarlanan BiggYoga koleksiyonu; Chakra, Karma ve Aura olmak üzere 3 farklı seriden oluşuyor. Tayt, atlet, spor çantası, sweatshirt, su matarası, yoga matı taşıma bölümüne sahip sırt çantası parçalarına koleksiyonda yer veren tasarımcılar, sportif ruhu üst noktada tutan aynı zamanda şık ve modern bir seriye imza atıyorlar.

BiggYoga Chakra: Sansktir dilinde daire, çember anlamına gelen, vücutta bulunan enerji noktalarının yoğun olarak kesiştiği 7 noktayı ve yoganın en önemli hareketlerini temsil eden çakralardan esinlenilerek dizayn edilen BiggYoga Chakra, hem yoga hem spor tutkunlarının aşık olacağı bir seri…  Daire şeklindeki çizimleri merkezine alan ve turkuaz rengi ile ön planda olan tasarımlar, insanın içinde spor yapma isteği uyandırıyor. Serinin öne çıkan parçalarından biri olan sweatshirt’ler, her mevsime ayak uydurabildiği gibi spor dışındaki zamanlarda da kullanılabiliyor. Vücudu sıkı bir şekilde saran tayt ile rahat bir şekilde hareket etmeye izin veren atletin uyumu ise oldukça güçlü…

BiggYoga Karma: Yoga felsefenin en önemli inanışlarından biri olan karmada, yaşanılan her durumun o ana kadar gerçekleştirilen eylemlerden kaynaklandığına inanılır. Bu felsefenin ruhu ile tasarlanan ve mor rengi ile dikkatleri üzerine çeken BiggYoga Karma serisi, üzerindeki desenlerle rahatlatıcı bir etkiye sahip. Koleksiyonun en keyifli parçalarından biri olan su şişesi, spor dışında işte, okulda, seyahatte kullanmak için ve sağlıklı yaşamın en gerekli kısmı olan su içme alışkanlığını kazanmak için de ideal!

BiggYoga Aura: Koleksiyonun son serisi olan Aura da bedenin etrafını saran enerji alanından ilham alınarak tasarlandığından oldukça renkli ve enerjik bir görüntüye sahip. Geometrik şekilleri andıran çizimlerle sportif şıklığınızı üst noktaya taşıyacak olan BiggYoga Aura, yaza hazır bir şekilde girmenize yardımcı olacak. Tüm serilerde olduğu gibi Aura’da da yer bulan spor çantası, geniş ve fonksiyonel iç hacmi ile spor dışındaki zamanlarda, hafta sonu kaçamaklarında ya da kamplarda kullanmak için de mükemmel bir seçim… Yoga matı için özel olarak tasarlanan bölüme sahip büzgülü sırt çantası ise hafif ve konforlu formu ile oldukça kullanışlı. 

Yorumunu bırak