Filters
Ara
Kapat

MOODS UP ! KOLEKSİYONU, RENGİNİ SEÇ

Dünya olarak evde kalmamız gereken bir dönem içindeyiz.

Bu dönem zamanımızı iyi değerlendirmemize aracı olmasının yanı sıra, bittiğinde de ekip çalışmamızı ve pozitif enerjimizi devam ettirecek bir eserimiz olsun istedik. Bir şeyler üretmek ve bu birliktelikle ortaya çıkan güçlü enerjinin bizi beslemesi çok mutlu eder.

Bilindiği üzere “Moods Up” mottosu son yıllarda hepimizi etkisi altına aldı. Bu mottoyu temsil eden Moods Up Koleksiyonu da evde sıkılan ve hareket etme ihtiyacı olan herkes için tasarlandı.

Bu özel renkli koleksiyon ruh halinizi, modunuzu ve duygularınızı pozitif yönde etkiler.

Tümden bütünleşeceğimiz güne kadar, sosyal hayatı özleyenler için ‘Rahat, Mutlu, Meraklı, Sakin, Seksi, Sevecen ve Şanslı’ olmanın renklerini getirdik sizlere.. Çünkü günlük yaşamımızda kullandığımız, gördüğümüz hatta giydiğimiz renkler aynı hayat gibi asla tekdüze değil. Renk seçimleri, insanların modunu ve karakterini vurgulama da en keyifli yollardan biri.

 

Bu koleksiyonumuz günlük hayatında canlı renkleri kullanmaktan vazgeçmeyen ve sportif giyim tarzını tercih eden kadınların ve erkeklerin kullanımı için özel tasarlanmıştır. Tasarımların özgünlüğü, renklerin doygunluğu ve üretim kalitesi ile modern bir moda anlayışına sahiptir. Öne çıkarılan sportif şıklık dört mevsim için canlı ve enerjik bir vurgu yapar.

 

İşin özü, renkleri hayatınızda kullanmaktan korkmayın doğada var olan her renk bizlere güzel enerjiler verir.

Sanatın iyileştiren yanının hep devam etmesi için Moods Up ! Koleksiyonumuzu bu özel temasıyla sizlere sunuyoruz.

 

Categories
Blog Arşivi