Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat

Sıkça Sorulan Sorular

Biggdesign'a ücretsiz olarak üye olabilir miyim? Üye girişini nasıl yaparım?

Biggdesign.com WEB sitesine üye olmanız ücretsizdir. Bunun için sitenin girişi kısmında bulunan Yeni Üye butonunu tıklayarak, üye formunu eksiksiz doldurup, kaydet tuşuna basarak sitemize üye olabilirsiniz.

Üyelik Gerekli mi?

Sitemizden alışveriş yapmak için üyelik gereklidir.  

Üyelik Avantajları nelerdir?

Biggdesign.com a üye olarak sadece üyelerimize sunduğumuz avantajlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ürün ve fiyat kampanyalarından, promosyonlardan ilk haberdar olan Biggdesign.com üyeleri tüm bu özel avantajlardan yararlanabilmektedir.

Şifremi unutursam ne yapmam lazım?

Şifrenizi unuttuğunuz takdirde, "Üyelik Girişi" sayfasındaki "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız.
Şifreniz e-posta adresinize yollanacaktır.  

Şifremi nasıl değiştiririm? 
Üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra "Hesabım" sayfasındaki "Şifre Değiştir" tıklayarak kullanıcı şifrenizi değiştirebilirsiniz.


Hangi gün ve saatlerde sipariş verebilirim? Ürünü nasıl bulurum?

7 gün 24 saat istediğiniz zaman sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.  Aradığınız bir ürünün Biggdesign.com da bulunup bulunmadığını öğrenmek için kategorileri veya hızlı arama motorunu kullanabilirsiniz.  

Biggdesign.com da Siparişlerimi Sistemde Takip edebilir miyim?

Siparişlerinizi "Hesabım" sayfasındaki  "Geçmiş Siparişlerim" kısmından takip edebilirsiniz. Biggdesign.com üyesi iseniz geçmişte verdiğiniz tüm siparişlerinizi de aynı yerden görebilmektesiniz.  

Sipariş ettiğim ürün geciktiyse ne yapabilirim?

Siparişinizin gecikmesi durumunda info@biggdesign.com adresinden mail atarak da bilgi alabilmektesiniz. Ya da 0212 252 26 85 / 0212 252 97 85 numaralı telefonlardan müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.  

Sipariş Esnasında T.C Kimlik No Neden İsteniyor?

29/08/2006 tarihli, 26274 sayılı Resmi Gazete de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarasi yazma zorunlulugu getirilmistir. TC kimlik numaranız da dahil olmak üzere tüm üyelik bilgileriniz Gizlilik Bildirimi sayfamızda da taahhüt edildiği gibi 3. şahıs yada kurumlara paylaşılmamaktadır.  

Siparişimi Hangi Kargo ile teslim alacağım?

Kargo teslim bilgilerimi nereden öğreneceğim? Biggdesign.com siparişleriniz Türkiye genelinde geniş şube ağına sahip  Aras Kargo Aracılığı ile teslim edilmektedir.