Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat

Şeyda Aksu

 1959 İstanbul doğumludur. Notre Dame de Sion Fransız Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Fransız Filolojisi mezunu olan Şeyda Aksu, 1997 yılında seramik çalışmalarına başlamış ve Ayfer Karamani atölyesinde yetişmiştir. Sabancı Üniversitesinde Seramik hocalığının ardından 2000 yılında kendi kurduğu atölyesinde cam ve seramik ürünler tasarlayarak takı ve ev aksesuarları üretmeye başlamıştır. 
Şeyda markası ile yurtiçinde ve yurtdışında seçkin mağazalarda, dekorasyon firmalarında, müze mağazalarında yer alan Şeyda Aksu özgün tasarımlar ve kendi tarzı ile yorumladığı kültürel mirasımıza ait tasarımlar yaratmaktadır. 
Müzeler için özel koleksiyonlar hazırlayan Aksu’nun çalıştığı müzeler arasında İstanbul Modern, Pera Müzesi, Sabancı Müzesi,Metropolitan Muzesi,New York Tasarım Müzesi , İndiana Üniversitesi Müzesi yer almaktadır. 
Şeyda Aksu seramik eserlerine zengin Anadolu kültürünün tüm zarafetini yansıttığı ürünlerle çalışmalarına devam etmektedir.

 

Olarak görüntüle Izgara Liste

Biggdesign Kilim Desen Dekoratif Kutu

  • ANI KUTUSU: Fotoğraflarınızı ve mektuplarınızı saklayacağınız bu kutu sizin küçük anı kutunuz olmak için özenle yapılmış gibidir.
  • KOLAY TEMİZLİK: Bir toz bezi yardımı ile ya da ılık sabunlu su ve sünger ile silerek temizleme yapınız.
  • ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: Yaşam alanlarınızda severek kullanacağınız dekoratif kutu ölçüleri: En: 7,5 cm, boy: 13 cm, yükseklik: 7,5 cm’dir.
69,90 ₺

Biggdesign Kilim Desen Tepsi

  • YÜKSEK KENARLAR: Tepsi, yükseltilmiş kenarları sayesinde servis ettiğiniz ürünlerin kırıntılarının evinize dağılmasını önler ve rahat bir şekilde taşımanızı sağlar.
  • KOLAY TEMİZLİK: Yalnızca ılık sabunlu su ve sünger ile elde yıkama yapınız, bulaşık makinesinde yıkamayınız.
  • ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: Sofranızda keyifle kullanacağınız, saklama kutusu içerisinde gelen seramik tepsi ölçüleri; En: 35 cm, boy: 20 cm, yükseklik: 7,5 cm’dir.
134,90 ₺