Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat

Müge Barış

   Bir memur çocuğu olarak 1986 yılında Iğdır’da doğdu. Günümüze kadar Türkiye’nin bir çok ilinde yaşadı ve bu göçebe yaşantısı sayesinde bir çok farklı yerler, farklı insanlar ,farklı kültürler ile tanıştı. Bu yaşadıklarının ; hayal ve tasarım gücünü geliştirdiğini ve kendisinde dışarıya farklı bir bakış açısı yarattığını düşünüyor. Çizimlerinde farklı kavramları bir araya getirmek onun bir ifade biçimi.Eskişehir Anadolu üniversitesi Moda tasarımı bölümünden mezun olan Müge Barış 6 senedirkariyerinde farklı markalar ile çalışmış. Üniversite hayatından bu yana çizmiş olduğu illüstrasyonları; 2010 yılında farklı ürünler üzerine uygulamaya başlayan Müge Barış, kendi ” MüDesign” markasını oluşturdu. Kendi markası ve başka markalar için bez çantalar,tshirtler,yastıklar,kupalar vb ürünlerin üzerine illüstrasyon çalışmak ile beraber kişiye özel çizimlerde yapıyor. Bir sanatçının her gördüğünden,duyduğundan,okuduğundan esinlenebilmesinin bir varoluş olduğuna inanan Müge Barış ; bir yandan İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde eğitimine devam etmekte.

Olarak görüntüle Izgara Liste

Biggdesign Elibelinde Çanta

  • OTANTİK TASARIM: Anadolu’nun zengin dokularından ilham alınarak Müge Barış tarafından tasarlanan bez postacı çantası, otantik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Doğum, yaşam ve ölüm olmak üzere hayatın döngüsünü anlatan desenler, çantanın ön kısmında yer alıyor.

 

  • KONFORLU KULLANIM: Hafif tasarımıyla ekstra bir ağırlık yapmayan çanta, çapraz şekilde kullanılabildiği gibi omuza asıldığında omuz çantası olarak kombinlerinize şıklık katıyor. Geniş iç hacmi eşyalarınızı rahatça sığdırmak için ideal.

 

  • TARZ: Anadolu motiflerini günlük şıklığınızın parçası yapan bez postacı çantası, krem rengi sayesinde her renkten kıyafet ile kullanmak için uygun.
49,90 ₺

Biggdesign Elibelinde Postacı Çantası

  • OTANTİK TASARIM: Anadolu’nun zengin dokularından ilham alınarak Müge Barış tarafından tasarlanan bez postacı çantası, otantik tasarımıyla da dikkat çekiyor. Doğum, yaşam ve ölüm olmak üzere hayatın döngüsünü anlatan desenler, çantanın kapak kısmında yer alıyor.
  • KONFORLU KULLANIM: Hafif tasarımıyla ekstra bir ağırlık yapmayan çanta, çapraz şekilde kullanılabildiği gibi omuza asıldığında omuz çantası olarak da kullanılabiliyor. Geniş iç hacmi eşyalarınızı rahatça sığdırmak için ideal.
  • TARZ: Anadolu motiflerini günlük şıklığınızın parçası yapan bez postacı çantası, krem rengi sayesinde her renkten kıyafet ile kullanmak için uygun.

  • YIKANABİLİR: Açık rengi sizi kısıtlamasın! Soğuk suda elde yıkanabilmesi sayesinde kir, leke gibi problemler hiç sorun değil. Çantanızla, ister çimde, ister kumsalda rahatça keyif yapabilirsiniz.

54,90 ₺