Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat

Aslı Aksu

1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezuniyetinin ardından her zaman çok istediği takı tasarımcılığı konusuna yoğunlaşmış ve dünyaca ünlü markalara hazırladığı koleksiyonlar ile büyük beğeni toplamıştır. Seramik aksesuar ve takı alanında yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli müze, galeri ve mağazalarda ürünleri bulunan Aslı Aksu, Osmanlı Çini motiflerini üzerimizde taşıyabileceğimiz modern aksesuarlara uygulamıştır. Kişiye, markalara ve kurumlara özel çalışmaları ile seramiği birçok farklı formda yorumlamaktadır.

Olarak görüntüle Izgara Liste

Biggdesign B.C. 3000 Geyik Kolye

  • OTANTİK TASARIM: Anadolu’nun zengin, yaratıcı sembollerinden esinlenilerek Çiğdem Serdaroğlu tarafından tasarlanan geyik motifli gümüş kolye, ilhamını, binlerce yıllık bereketli Anadolu topraklarından alıyor.
  • 925 AYAR GÜMÜŞ: 925 ayar gümüş kolye zinciri, altın kaplama pirinç ucuyla bir araya getirilerek benzersiz bir tasarıma dönüşüyor. 
  • ÖZEL BİR HEDİYE: Sevdiklerinize hediye etmek için alabileceğiniz en anlamlı takı tasarımlarından biri olan gümüş kolye, farklı yaşlardan her kadının severek kullanacağı bir tasarıma sahip.
219,90 ₺