Tasarım aşığı Biggdesign!
Close
Filters
Ara
Yazlık Plaj Çantaları

Yazlık Plaj Çantaları

Plaj Çantaları Modelleriyle Sezona Hazırlık!Tatil planları yavaştan yapılmaya başlamışken ve yaz, sımsıcak haliyle bizi bekliyorken bizim de yavaş yavaş plaj hazırlıklarına başlamamız ve yaz stilinin en önemli parçaları arasında yer alan plaj çantaları seçmemiz gerekiyor. Yaz tatillerinin çoğu anında size eşlik eden ve plaj kıyafetlerinin en önemli parçası olan plaj çantası, sezonun demirbaşı olurken rengarenk tasarımlara sahip olan plaj çantası modelleri, yazın canlılığını ve enerjisini hissettiriyorlar. Plaj havlusundan yedek mayoya, güneş kreminden cüzdana, kitaptan telefona, güneş gözlüğünden pareoya kadar birçok kişisel eşyayı yanımızda taşıyabilmemiz için mutlaka sahip olunması gereken deniz çantası, sırf bu yönüyle bile plaj ürünleri arasında diğerlerinin önüne geçiyor. 

Tatilin keyfini doyasıya çıkarmanız için konforunuzu ve rahatınızı sağlayan plaj çantalarının, plaj kıyafetleri ile birlikte ortaya çıkardığı çarpıcı tarz ise paha biçilemez! Sanatçıların lisanslı eserlerini kendi tasarımlarıyla buluşturan Biggdesign’ın birbirinden keyifli plaj çantası modelleri, stil sahibi duruşlarıyla plaj modasına yön verme konusunda oldukça iddialılar. Sadece tatilde, plajda ya da teknede tercih edilmeyen aynı zamanda marin kombinlerin parçası olmayı da başaran bu tasarım çantalar; sanatı, tasarımı ve modayı bir araya getiriyor.

Biggdesign’ın öne çıkan plaj çantaları arasında “AnemosS” serisinin Ege’den ilham alan modelleri yer alıyor. Sanatçı Gamze Yalçın tarafından, deniz tutkunları için dizayn edilen koleksiyon, modern formlara sahip, renkli çantalarıyla öne çıkarken, kullanışlı tasarımlarıyla da farkını ortaya koyuyor. Deniz dalgalarını soyut bir çizimle yansıtan ve renkli yengeç desenlerine sahip olan iki plaj çantası, kumların sıcaklığını taşıyan jüt kumaş ve halat askılarla bütünlük kuruyor. Özgün tasarımı dışında ayarlanabilen askıları, fermuarlı minik iç bölmesi ve kullanışlı iç hacmiyle dikkat çeken Biggdesign AnemosS plaj çantaları, bu yazın favori plaj ürünlerinden biri olmaya aday!

Bir diğer dikkat çekici Biggdesign serisi olan “41 Kere Maşallah” koleksiyonundaki plaj çantaları ise Canan Berber’in lisanlı eserlerinden ilham alıyor. “Nazar”, “Aşk”, “Mavi Su” eserlerini taşıyan çantalar, özel tasarımlarıyla plaj stilini taçlandırıyor ve tüm bakışları üzerinize çekiyor.

Tatilde tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin aradığı model olan bu plaj çantaları, geniş iç tasarımı ile tüm eşyalarınız için fonksiyonel bir kullanım alanı oluşturuyor. Her iki serinin aynı desenlerini taşıyan makyaj çantası formundaki küçük çantaları da ruj, telefon, kimlik gibi küçük eşyaları koymak ve plaj çantanızın içine yerleştirmek için ideal.

Plajın restoran kısmına geçerken ya da sahilde yürüyüşe çıkarken yanınızda bütün eşyalarınızı taşımak zorunda kalmamanızı sağlayan fermuarlı küçük çantalar, değerli eşyalarınızı korurken tarzınızı korumanıza da yardımcı oluyor.

Yorumunu bırak
Blog Arşivi