Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat
Özel Tasarım Seyahat Aksesuarları

Özel Tasarım Seyahat Aksesuarları

Seyahatleri daha konforlu ve de keyifli hale getiren seyahat aksesuarları tasarımla birleşince ortaya kesinlikle daha da güzel kombinler çıkıyor! Bu konuda gerçek bir uzman olan Biggdesign, yaratıcı çizimleri üzerinde taşıyan seyahat aksesuarları ile ister özel ister iş tüm seyahatleri daha eğlenceli ve keyifli yapıyor. Kullanışlı ve gerçekten faydalı aksesuarları bir araya getiren Biggdesign’ın seyahate giderken yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz tasarımlarını sizin için listeledik. 

Valiz: Kısa ya da uzun her seyahatin vazgeçilmezi valizleri, yaratıcı sanatsal çizimlerle farklılaştıran Biggdesign, bu yönü ile tüm seyahat aksesuarlarından farklı bir yerde duruyor. Bir yandan eşyalarınızı düzenli ve konforlu bir şekilde taşımanıza imkan tanırken diğer yandan özgün ve renkli tarzınızı yansıtmanızı sağlayan Biggdesign tasarım valizleri, dayanıklı ve kaliteli tasarımı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Pasaport Kabı: Yurtdışı seyahatlerine çıkarken bir numaralı dostunuz olma konusunda iddialı olan pasaport kapları, pasaportun çantanın içerisinde yırtılmasına, kıvrılmasına ya da kırışmasına engel oluyor ve kolay bir şekilde erişilmesini sağlıyor. Keçe dokusu ile farklı bir duruşa sahip olan Biggdesign pasaport kabı, pasaport dışında kağıt paraları, kredi kartlarını güvenle taşımak için de ayrı bölmelere sahip.  

Sırt Çantası: Valiz almak istemeyeceğiniz hafta sonu kaçamaklarında hayatı kolaylaştıran sırt çantaları, bir çift kazak, tişört, pijama, bakım aksesuarları gibi az ve öz eşya ile tatil yapmak isteyenlerin kurtarıcısı… Hafif bir şekilde tatile çıkmanıza destek olan Biggdesign sırt çantaları, her zaman olduğu gibi renkli ve eğlenceli tasarımlarıyla ön planda. 

Organizer: İş seyahatleri için ideal bir tasarım olmaya aday olan mobile organizer, kulaklık, şarj aleti, powerbank gibi aksesuarları taşımanıza fırsat tanırken; dosya şeklinde tasarıma sahip keçe organizer da evrak, kağıtkalem vs. konulabilen bölümleri sayesinde uçakta giderken toplantı notlarının alınmasına, işler üzerinde çalışılmasına yardımcı oluyor. 

Yorumunu bırak