Tasarım aşığı Biggdesign!
Filters
Ara
Kapat
Kış Tatili İçin Valiz Hazırlamak Bir Başka!

Kış Tatili İçin Valiz Hazırlamak Bir Başka!

Hepimizin heyecanla beklediği, yılın en eğlenceli vaktinin geldiği Aralık ayında, yılbaşı tatili için ufak bir kaçamak planlayarak yeni yıla tazelenmiş bir şekilde girmeye ne dersin?

Bu kısa tatil için yanına sadece ihtiyacın olanları alman ve valizini doğru şekilde yerleştirmen, bu güzel tatil günlerini daha da güzel geçirmene neden olacak.

Doğru Valiz ve Çanta Seçimi

Öncelikle hava durumunu kontrol etmen ve buna uygun olarak yanına alacağın kıyafetleri belirlemen gerekiyor. Daha sonrasında ihtiyacın olacak tek şey ise bir valiz! Peki, sen de klasik çizgideki valizlerden sıkılmadın mı? Tatil coşkusunu ama en çok da seni yansıtan bir valiz arıyorsan Biggdesign’ın tasarım valizleri tam sana göre! Şimdi gelelim sana uygun boyuttaki valizi seçmeye; eğer yılbaşı tatilinde ekstra izin kullanarak tatil keyfini uzatanlardansan Biggdesign Smiling İstanbul valiz tam ihtiyacın olan boyutta. Ressam Seymen Şener’in tasarımı ile renklenen bu valiz, sürekli seyahate çıkmak istemene sebep olacak. 

Tatilini uzatmaya fırsat bulamadıysan, hafta sonu kaçamağı ile yetineceksen Biggdesign AnemosS valiz tüm ihtiyaçlarını yanında taşımana yardımcı olacaktır.

Biggdesign’ın özel tasarımlarıyla karşılaşmadan önce yeni bir valiz aldıysan sakın üzülme, birbirinden renkli valiz kılıfları çizdiği her rotada valizini koruyacak.

Renkli Sırt Çantaları

Bilmediğin bir şehrin sokaklarında keyifle dolaşırken ya da yolculuk sırasında valizine erişemediğin anlarda acil ihtiyaçlarını hemen elinde bulundurmak için sırt çantalarımıza göz atmayı unutma!

Bizden sana küçük bir hatırlatma; valizine yalnızca giysilerini ve ihtiyaçlarını yerleştirmiyorsun, her gittiğin yerden küçük küçük anılar da ekleyip taşıyorsun. Şimdiden bol eğlenceli, bol anılı tatiller!

Yorumunu bırak