Tasarım aşığı Biggdesign!
Close
Filters
Ara
Özel Tasarım Kol Saatleri

Özel Tasarım Kol Saatleri

 Rengarenk, tasarım kol saatleriyle ilkbahar ve yaz stilinizi daha da çekici hale getirmeye ne dersiniz? Hem kadınların hem erkeklerin en önemli aksesuarlarından biri olan ve her ikisinin tarzında büyük bir rol oynayan saatler, oldukça geniş bir etki alanına sahip. Günümüzde sayısız forma, tasarıma, renge bürünebilmesiyle çok fazla modeli olan ve her ana uygun birçok farklı tarzla buluşabilen kol saatleri, moda dünyasının en dikkat çekici aksesuarları arasında yer alıyor. Tasarım kol saatlerine odaklanan Biggdesign da sanatsal izler taşıyan, rengarenk saatlerle kadınlar ve erkekler için orijinal saatler dizayn eden markalar arasında yer alıyor. Özellikle bahar ve yaz şıklığını tamamlamak için ideal olan özel tasarım kol saatleri, kadranların üzerindeki yaratıcı çizimlerle dikkat çekiyor.

Sanatçıların lisanslı ürünlerini tasarımlarıyla buluşturarak özgün bir iz bırakan Biggdesign, aynı bakış açısını saat modellerinde de devam ettirerek saat tutkunlarını baştan çıkarıyor. Popüler koleksiyonlarına eklediği tasarım kol saatleriyle koleksiyonlarının tarzını devam ettiren ve serinin diğer parçaları ile takım olarak da kullanılabilen modeller, birbirinden keyifli seçeneklere sahip. Stil sahibi duruşunuzu yukarıya taşıyacak Biggdesign saatler arasında öne çıkan AnemosS serisi kol saatleri, yansıttığı marin temasıyla Ege’nin sımsıcak havasından ilham alıyor. Yelkenli, balık, çapa gibi denizci motifleri saatlerin kadranına yerleştirerek yazın tüm enerjisini yansıtan Biggdesign, yaz şıklığının en çarpıcı parçası oluyor. Erkek saatleri krokodil görünümlü, %100 deri kayış ve paslanmaz çelik ile tamamlanırken kayış renkleri de kadrandaki özel çizimlerle uyumlu olacak şekilde lacivert ve yeşil renklerde tercih ediliyor.

Gamze Yalçın tarafından tasarlanan desenlerin kullanıldığı saatlerin kadın modelleri ise yine renkli ama ince bir kayış ile tamamlanıyor ve bununla üzerindeki marin temasının daha da öne çıkması sağlanıyor. Aynı konsepti “41 Kere Maşallah” serisinin saat modellerinde de devam ettiren Biggdesign, ressam Canan Berber’in eserlerini bu kez de saatleriyle buluşturuyor. “Nar, Mavi Su ve Nazar” modelleriyle kadınların favori aksesuarı olmaya aday olan özel tasarım kol saatleri, kadranlardaki çizimlerden ilham alan renkli kayışlarla ve tabii ki tasarımıyla pozitif enerji veriyor. Dijital saatlere de sahip olan Biggdesign’ın tasarım bileklikleri andıran unisex saat modelleri, orijinal dizaynıyla ilk bakışta saat olduğunu bile hissettirmiyor! LED göstergenin üzerinden zamanı gösteren dijital kol saati, sanatsal tasarımıyla sadece bir saat olmanın çok ötesinde…

 

 

Yorumunu bırak
Blog Arşivi